Група Метінвест Ріната Ахметова перерахувала 500 000 доларів до цільового благодійного фонду на закупівлю захисної амуніції і аптечок для Сил територіальної оборони Запоріжжя.

«Об’єднуючись заради відстоювання незалежності України та українців, ми наближуємо перемогу. Армія та Сили територіальної оборони захищають мирне населення, а ми намагаємося захистити та підтримати їх у боротьбі за суверенітет держави, нашу свободу та незалежність», – підкреслив керівник Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі, генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Відзначимо, Фонд Вадима Новинського також перерахував 500 000 доларів на підтримку Сил запорізької тероборони. Сукупні внески, перераховані до цільового благодійного фонду Запоріжжя, скерують на закупку бронежилетів, кулезахисних шоломів та медичних аптечок стандарту НАТО для захисників.

Нагадаємо, Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського з перших днів війни підтримує Збройні сили України й Сили територіальної оборони в містах присутності Компанії. Від початку бойових дій зі сталі Метінвесту виготовлено понад 35 000 протитанкових їжаків, а також шиповані ланцюги проти колісної техніки та протидесантні їжаки. За підтримки Компанії продовжується зведення фортифікаційних споруд міста. Підприємства Метінвесту надають важку спецтехніку й автомобільний транспорт для потреб захисників, а також пальне, акумулятори та рації.